Наша компанія пов’язана з тисячами мерій і підприємств, і своєю діяльністю дає їм можливість на міжнародному рівні відповідати вимогам сучасного «інформаційного суспільства»: свідомо і безперервно установлювати комерційні зв’язки і формувати майбутнє. 
 
    RO
HU
EN
DE
UA
BG
SR

Про компанію

Ми допомагаємо нашим партнерам - меріям і підприємствам - розповсюджувати інформацію про свою діяльність та свої плани на таких форумах ,  де присутні партнери, що мають відповідний фінансовий та технологічний капітал, а також певні зв’язки, для досягнення їх мети .

svs city media

 Компанія  SVS City – Média Kft  розпочала свою діяльність в Угорщині,  і на базі досвіду і успіху минувших років, розширила діяльність в напрямку Румунії , Болгарії, України. Ми, як мультинаціональні учасники ринку,  звертаємо велику увагу  на вибір співробітників .  Наші колеги  –  спеціалісти, що готові відповідати вимогам мультинаціонального оточення, і своєю підготовкою ,  порадами  допомагають  партнерам в досягненні їх цілей та  уявлень .


 Ринок,  на якому ми працюємо,  наповнений великою кількістю відомих компаній, які вже досягли значних успіхів. Ми віримо в те,  що  дякуючи нашій гнучкості,  професійній підготовці ,  якісній роботі,  ми і надалі будемо займати передову позицію в змаганні .

 Наша ціль – заснувати зв’язки із новими партнерами,  які будуть засновані на довірі і повазі, і в результаті успішного співробітництва,  відкривати нові горизонти  східноєвропейських міст  і торгових підприємств.

 
  домівка :Контакти
© Copyright SVS CityMedia, All Rights Reserved.