Наша компанія пов’язана з тисячами мерій і підприємств, і своєю діяльністю дає їм можливість на міжнародному рівні відповідати вимогам сучасного «інформаційного суспільства»: свідомо і безперервно установлювати комерційні зв’язки і формувати майбутнє. 
 
    RO
HU
EN
DE
UA
BG
SR
Партнери

Russia:

Партнери по розповсюдженню нашого видання:
·  Промислово-торгівельна палата м. Ессень
·  Промислово-торгівельна палата м. Ліпче
·  Промислово-торгівельна палата м. Любецьк
·  Європейський Інформаційний пункт – Берлін)
·  Промислово-торгівельна палата м. Чемнітц
·  Промислово-торгівельна палата м. Maгдебург
·  Виставки

1.ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННАЯ ПАЛАТА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ
СЕВЕРО-ЗАПАДНЫЙ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ОКРУГ:
2. Архангельская ТПП
3. Вологодская ТПП
4. ТПП г.Череповца
5. Калининградская ТПП
6. Ленинградская областная ТПП
7. Северная ТПП
8. Новгородская ТПП
9. ТПП Псковской области
10. Отделение в городе Великие Луки  ТПП Псковской области 
11. Санкт-Петербургская ТПП
12. ТПП г. Кронштадта
13. ТПП г. Пушкина и Павловска
ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ОКРУГ
14. Белгородская торгово-промышленная палата
15. Старооскольская ТПП
16. Губкинская ТПП
17. Брянская ТПП
18. ТПП Владимирской области
19. ТПП г.Кольчугино и Кольчугинского района
20. Торгово-промышленная палата Воронежской области
21. ТПП Ивановской области
22. Калужская ТПП
23. Обнинская ТПП
24. Торгово-промышленная палата Костромской области
25. Курская ТПП
26. Липецкая ТПП
27. Московская ТПП
28. ТПП Московской области
29. Балашихинская ТПП
30. ТПП г.Воскресенск
31. Восточная межрайонная ТПП Московской области
32. ТПП г. Железнодорожный
33. Жуковская ТПП
34. Дмитровская межрайонная ТПП
35. ТПП г. Дубны
36. Егорьевская ТПП
37. Коломенская ТПП
38. ТПП г. Королева Московской области
39. Красногорская ТПП
40. Лобненская ТПП
41. Люберецкая ТПП
42. Можайская ТПП
43. Мытищинская ТПП
44. Одинцовская ТПП
45. Подольская ТПП
46. Реутовская ТПП
47. ТПП Сергиево-Посадского района Московской области
48. Серпуховская ТПП
49. Солнечногорская ТПП
50. ТПП г. Фрязино
51. Химкинская ТПП
52. ТПП г.Черноголовки
53. Щелковская ТПП
54. ТПП г.Электросталь
55. Южная ТПП Московской области
56. Орловская ТПП
57. Рязанская ТПП
58. Смоленская ТПП
59. Тамбовская областная ТПП
60. Тверская ТПП
61. Тульская ТПП
62. Ярославская областная ТПП
63. Рыбинская ТПП
ПРИВОЛЖСКИЙ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ОКРУГ
64. Вятская ТПП
65. ТПП Нижегородской области
66. ТПП г. Дзержинска
67. ТПП Оренбургской области
68. Пензенская областная ТПП
69. Верхнекамская ТПП
70. Пермская ТПП
71. ТПП Самарской области
72. ТПП г. Тольятти
73. ТПП Саратовской области
74. Ульяновская ТПП
ЮЖНЫЙ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ОКРУГ
75. Астраханская ТПП
76. Волгоградская ТПП
77. Волжская ТПП
78. Камышинская ТПП
79. ТПП Краснодарского края
80. Абинская ТПП
81. Анапская ТПП
82. Апшеронская ТПП
83. Армавирская межрайонная ТПП
84. Белоглинская ТПП
85. Белореченская ТПП
86. Выселковская ТПП
87. ТПП города-курорта Геленджик
88. ТПП г. Горячий Ключ
89. Гулькевическая ТПП
90. ТПП Динского района
>91. Ейская межрайонная ТПП
92. Каневская межрайонная ТПП
93. Кореновская ТПП
94. Кропоткинская межрайонная ТПП
95. Крымская ТПП
96. Курганинская ТПП
97. Кущевская ТПП
98. Лабинская межрайонная ТПП
99. Новороссийская ТПП
100. Павловская районная ТПП
101. Приморско-Ахтарская ТПП
102. Северская районная ТПП
103. Славянская межрайонная ТПП
104. ТПП г. Сочи
105. Темрюкская ТПП
106. Тимашевская ТПП
107. Тихорецкая межрайонная ТПП
108. Туапсинская ТПП
109. Усть-Лабинская ТПП
110. ТПП Ростовской области
111. ТПП г.Каменск-Шахтинский
112. ТПП г. Новочеркасска
113. Таганрогская межрайонная ТПП
114. ТПП г. Шахты
СЕВЕРО-КАВКАЗСКИЙ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ОКРУГ
115. ТПП Ставропольского края
116.  Пятигорская ТПП

Österreich:

Handelskammern:

I.Wirtschaftskammer Burgenland
1. Regionalstelle Eisenstadt
2. Regionalstelle Güssing
3. Regionalstelle Jennersdorf
4. Regionalstelle Mattersburg
5. Regionalstelle Neusiedl am See
6. Regionalstelle Oberpullendorf
7. Regionalstelle Oberwart

II. Wirtschaftskammer Kärnten
1. Regionalstelle Feldkirchen
2. Regionalstelle Hermagor
3. Regionalstelle Klagenfurt - Stadt
4. Regionalstelle Klagenfurt - Land
5. Regionalstelle Spittal
6. Regionalstelle St.Veit
7. Regionalstelle Villach - Stadt
8. Regionalstelle Völkermarkt
9. Regionalstelle Wolfsberg

III. Wirtschaftskammer Niederösterreich
1. Regionalstelle Amstetten   
2. Regionalstelle Baden
3. Regionalstelle Bruck
4. Regionalstelle Gänserndorf
5. Regionalstelle Gmünd
6. Regionalstelle Hollabrunn
7. Regionalstelle Horn
8. Regionalstelle Korneuburg-Stockerau
9. Regionalstelle Krems
10. Regionalstelle Lilienfeld
11. Regionalstelle Melk
12. Regionalstelle Mistelbach
13.Regionalstelle Mödling
14. Regionalstelle Neunkirchen
15. Regionalstelle Scheibbs
16. Regionalstelle St. Pölten
17. Regionalstelle Tulln
18. Regionalstelle Waidhofen/Thaya
19. Regionalstelle Wr. Neustadt
20. Regionalstelle Zwettl
21. Außenstelle Klosterneuburg
22. Außenstelle Purkersdorf
23.Außenstelle Schwechat

IV. Wirtschaftskammer Oberösterreich
1. Regionalstelle Rohrbach
2. Regionalstelle Schärding
3. Regionalstelle Urfahr-Umgebung
4. Regionalstelle Freistadt
5. Regionalstelle Braunau
6. Regionalstelle Ried
7. Regionalstelle Grieskirchen
8. Regionalstelle Eferding
9.Regionalstelle Linz-Stadt
10. Regionalstelle Perg
11. Regionalstelle Linz-Land
12. Regionalstelle Wels
13. Regionalstelle Wels
14. Regionalstelle Vöcklabruck
15.Regionalstelle Gmunden
16.Regionalstelle Kirchdorf
17.Regionalstelle Steyr

V. Wirtschaftskammer Salzburg

VI. Wirtschaftskammer Steiermark
1. Regionalstelle Ennstal/Salzkammergut 
2. Regionalstelle Graz-Umgebung
3. Regionalstelle Leoben
4. Regionalstelle Mürztal-Mariazellerland
5. Regionalstelle Weiz
6. Regionalstelle Deutschlandsberg
7. Regionalstelle Graz-Stadt
8. Regionalstelle Hartberg
9. Regionalstelle Murtal
10. Regionalstelle Voitsberg
11. Regionalstelle Südost
12. Regionalstelle Südsteiermark

VII. Wirtschaftskammer Tirol
1.Regionalstelle Innsbruck Land 
2. Regionalstelle Imst
3. Regionalstelle Kufstein
4. Regionalstelle Kitzbühel
5. Regionalstelle Landeck
6. Regionalstelle Lienz
7. Regionalstelle Reutte
8. Regionalstelle Schwaz

VIII. Wirtschaftskammer Vorarlberg

IX. Wirtschaftskammer Wien

 

Firmen: Lebensmittelindustrie

  • BIOSERVICE ZACH GesmbH, Gmund
  • Biosprossen Zinke KEG,Wien
  • ESPARA VertriebsgmbH, Franz Pointer, Salzburg
  • Feigl GesmbH, Weistrach
  • FOOD TRADE Handelsgesellschaft mbH,Wien
  • Foodnet, Salzburg
  • Franz Binder, Glognitz
  • Frisch&Frost Nahrungsmittel-Gesellschaft mbH, Hollabrunn
  • IMPERIAL FEINKOST GmbH, Pinkafeld
  • IMTC GmbH, Eugendorf
  • INOVO, Innsbruck
  • Interfood Lebensmittelgroßhandel GmbH, Hall in Tirol
  • Julius Kiennast Lebensmittelgroßhandels GesmbH,Wien
  • KHG Warenhandelsges.m.b.H,Wien
  • Kontex - Bacher Informatik G.m.b.H., Salzburg
  • Koray Tan KEG Royal Früchte Import Großhandel,Wien
  • Landesmann Trading HandelsgesmH,Wien
  • MPREIS Warenvertriebs GmbH, Völs
  • MSO Mischanlagen GmbH&Co.KG, Pinkafeld
  • SCHREINER  Fruchtimport GmbH,Wien
  • SCRIGNO Zsoldos G.m.b.H.,Wien
  • Starbrands HandelsgesmbH ,Wien
  • Stritzinger Import/Export GesmbH, Gaspoltshofen
  • Svoboda Entwicklungs GmbH & Co KG, Pölten
  • VITALIS HandelsgesmbH, Dornbirn

 

Firmen Bauwirtschaft:

  • Artmüller GmbH, Maria Enzersdorf
  • Coloroc Ges.m.b.H., Wallern Tirol
  • Hermann Messner  G.m.b.H., Seekirchen
  • SCRIGNO Zsoldos G.m.b.H.,Wien

 

Geschäftszentren:

  • EXXIMO Ges.m.b.H., Linz

Deutschland:

Handelskammern:

  • Handelskammer Schleswig-Holstein, Kiel
  • Industrie- und Handelskammer, Regensburg
  • Industrie- und Handelskammer Pfalz, Ludwigshafen
  • Handelskammer Heilbronn-Franken, Heilbronn
  • Handelskammer Hochrhein Bodensee, Schopfheim
  • Handelskammer Ostwürttemberg, Heidenheim
  • Industrie- und Handelskammer Region Stuttgart, Stuttgart
  • Industrie- und Handelskammer Villingen-Schwenningen, Villingen-Schwenningen
  • Industrie- und Handelskammer, Aschaffenburg
  • Industrie- und Handelskammer Bodensee-Oberschwaben, Weingarten
  • Industrie- und Handelskammer, Passau
  • Industrie- und Handelskammer, Bayreuth
  • Industrie- und Handelskammer Mainfranken, Würzburg
  • Industrie- und Handelskammer Nürnberg für Mittelfranken, Nürnberg
  • Industrie- und Handelskammer, Reutlingen
  • Handelskammer Kompetenz-Zentrum Südosteuropa, Ulm
  • Industrie- und Handelskammer, Coburg
  • Industrie- und Handelskammer, Cottbus
  • Industrie- und Handelskammer, Frankfurt/Oder
  • Industrie- und Handelskammer, Potsdam
  • Industrie- und Handelskammer, Bremerhaven
  • Industrie- und Handelskammer, Bremen
  • Industrie- und Handelskammer, Darmstadt
  • Industrie- und Handelskammer, Frankfurt am Main
  • Industrie- und Handelskammer, Fulda
  • Industrie- und Handelskammer, Gießen - Friedberg
  • Industrie- und Handelskammer, Kassel
  • Industrie- und Handelskammer, Limburg
  • Industrie- und Handelskammer, Offenbach
  • Industrie- und Handelskammer, Rostock
  • Industrie- und Handelskammer, Braunschweig
  • Industrie- und Handelskammer, Osnabrück-Emsland
  • Industrie- und Handelskammer, Emden
  • Industrie- und Handelskammer, Oldenburg
  • Industrie- und Handelskammer, Stade
  • Industrie- und Handelskammer, Hannover
  • Industrie- und Handelskammer, Arnsberg
  • Industrie- und Handelskammer, Bielefeld
  • Industrie- und Handelskammer, Bochum
  • Industrie- und Handelskammer, Duisburg
  • Industrie- und Handelskammer, Lüneburg-Wolfsburg
  • Industrie- und Handelskammer, Bonn/Rhein-Sieg
  • Industrie- und Handelskammer, Detmold
  • Industrie- und Handelskammer, Düsseldorf
  • Industrie- und Handelskammer, Köln
  • Industrie- und Handelskammer, Mönchengladbach
  • Industrie- und Handelskammer, Leipzig
  • Industrie- und Handelskammer, Dresden
  • Industrie- und Handelskammer, Erfurt
  • Industrie- und Handelskammer, Flensburg
  • Industrie- und Handelskammer, Hagen
  • Industrie- und Handelskammer, Gera
  • Industrie- und Handelskammer, Koblenz
  • Industrie- und Handelskammer, Magdeburg
  • Industrie- und Handelskammer, Saarbrücken
  • Industrie- und Handelskammer, Suhl
  • Industrie- und Handelskammer, Mainz.

Geschäftszentren:

  • Euro Info Center Augsburg
  • Euro Info Center Wiesbaden
  • Euro Info Centre ZENIT GmbH, Mühlheim a.d. Ruhr

Bauvereine:

  • Bauindustrie Nordbaden, Mannheim
  • Bauindustrieverband Hessen-Thüringen e.V., Wiesbaden
  • Bauindustrieverband Mecklenburg Vorpommern e.V., Schwerin
  • Bauindustrie Bayern, München
  • Bundesvereinigung Mittelständischr Bauunternehmen e.V.,
  • Bayerischer Industrieverband Steine U. Erden e.V., Bonn
  • Fachverband Beton Und Fertigteilwerke Baden-Württemberg e.V., München
  • UVMB (Unternehmerverband Mineralische Baustoffe), Ostfildern
  • Goldbeck GmbH, Bielefeld
  • GP Günter Papenburg AG, Schwarmstedt
  • F. KIRCHHOFF AG ,Leinfelden-Echterdingen
  • UVMB (Unternehmerverband Mineralische Baustoffe), Leipzig
 
  домівка :Контакти
© Copyright SVS CityMedia, All Rights Reserved.