Наша компанія пов’язана з тисячами мерій і підприємств, і своєю діяльністю дає їм можливість на міжнародному рівні відповідати вимогам сучасного «інформаційного суспільства»: свідомо і безперервно установлювати комерційні зв’язки і формувати майбутнє.
 
    RO
HU
EN
DE
UA
BG
SR

Видавнича діяльність

Пошук ділових партнерів

Ми займаємося пошуком ділових партнерів для органів місцевого самоврядування та місцевих підприємців (компаній) щодо реалізації їх запланованих бізнес проектів.
Серед 9 європейських та 2 далекосхідних країн ми шукаємо такі компанії, які зацікавлені в фінансовому або ноу-хау інвестуванні в Україну. Наша професійна команда спеціалістів допомагає в реалізації конкретних проектів, особливо тих, що пов’язані з промисловим розвитком та необхідністю в інвестиціях.

www.meriaonline.com.ua

Веб-портал надає можливість українським населеним пунктам презентувати себе, свої плани та пропозиції, з метою пошуку таких ділових партнерів,у яких є відповідні фінансові і технологічні можливості та зв’язки для реалізації своїх перспективних планів у майбутньому. Корисна інформація на порталі допомагає робітникам адміністрацій отримувати актуальну інформацію щодо законодавства, економічних і соціальних змін у державі, а також можливостей участі у різних державних та іноземних конкурсних

[ visit site]

Регіональні економічні видання

 Ціль серії видань німецькою мовою товариства SVS City-Média SRL– надати можливість представити себе таким українським  населеним пунктам, групам поселень, які  до цих пір не мали можливості фігурувати в засобах масової інформації, що розповсюджуються закордоном.
 Ці видання повністю висвітлюють теперішню ситуацію населених пунктів, описують невикористані економічні можливості, виокремлюючи туристичну привабливість населених пунктів, та їх особливості. Таким чином, вони дають глибоку інформацію потенційним іноземним інвесторам при прийнятті рішень щодо інвестицій, які в майбутньому створюють робочі місця, а також служать захоплюючою інформацією для туристів.

[ browse the guide]

Комерційні видання

Серія видань готується на німецькій мові, і її ціль – забезпечити можливість установлення безпосереднього зв’язку між українськими підприємствами і діловими людьми з країн ЄС, де розмовляють німецькою,  які активно цікавляться східноєвропейським ринком, та бажають вкласти капітал. Таким чином, для вас з’являється ефективна, економна можливість, представити вашу фірму на іноземних професійних виставках, та знайти торгових партнерів і замовлення з Німеччини та Австрії.

 
  домівка :Контакти
© Copyright SVS CityMedia, All Rights Reserved.